Bipermax

Bipermax

icon

Kaliteli bir cinsel yaşantı ve enerji dolu bir hayat için İhtiyacınız olan tek ürün: Bipermax.

Yenilenen resmi websitemiz üzerinden tüm Bipermax® ürünleri hakkında bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz.

<span>Whatsapp&Telefon: 05413102026</span>

İade ve Değişim Politikası 

İade ve değişim süresi, ürün siparişinden itibaren 45 gündür. Satın alma işleminizin üzerinden 45 gün geçtiyse, ne yazık ki sizlere geri ödeme veya değişim sunamayız.

İade talebi oluşturabilmek için satın aldığınız ürünün en az %70’inin (örneğin 10 kapsüllük bir üründe 7 kapsülün) kullanılmamış olması ve ürün ambalajının hasar görmemiş durumda olması gerekir. Jel, krem, macun gibi sıvı formdaki ürünler iade edilmekten muaftır, bu ürünlerin iadesi kabul edilemez.

İadenizin kabul edilebilmesi ve ücret iadenizin yapılabilmesi için, ürünü satın alan kişi ile, ürün geri gönderilirken kargo gönderici bilgileri kısmına yazılan ad, soyad ve telefon numarası bilgileri aynı olmalıdır. Kargo firmasının sizlere verdiği gönderi evrağını ya da gönderi etiketi fotoğrafını saklayınız. İade kargonuz tarafımıza teslim edildikten sonra, kargo gönderi numaranız ile birlikte Telefon ya da Whatsapp hattımız üzerinden bizlere ulaşarak ücret iadeniz için banka bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Lütfen ürünlerinizi firmamızın adresine değil, ürünleriniz size teslim edilirken gönderici kısmında yazılı olan, aracı dağıtım şirketinin adresine iade ediniz. Bu konuda detaylı bilgi için Whatsapp hattımız üzerinden bizlerle iletişime geçebilirisiniz.

 

Ücret İadesi Süreci

İade ettiğiniz ürün teslim alınıp incelendikten sonra, kargo gönderici bilgileri kısmına yazdığınız irtibat numarası ile iletişime geçeceğiz. 

İadenizin onaylanması durumunda Whatsapp hattımız üzerinden ileteceğiniz banka hesabına 1-3 iş günü içerisinde ücret iadeniz yapılacaktır.

Kupon kodu kullanılarak alınan ürünlerin iadesi

Eğer ürünü satın alırken kupon kodu kullandıysanız, ürünü iade ettiğinizde kod indiriminden sonraki toplam tutar baz alınarak ücret iadesi yapılır ve ürünü alırken kullanılan kupon iade edilmez, kullanılmış sayılır.

 

Ürün Değişimleri

Ürün değişimleri yalnızca hasarlı, yanlış ya da eksik olarak gelen ürünlerde yapılabilir. Bu gibi kusurlarla karşılaşmanız durumunda Whatsapp hattımıza durumu izah eden ve kanıtlayan yazılı ve görsel materyaller ile başvuruda bulununuz. Başvurunuz teyit edildiği takdirde ilgili değişim ya da telafi işlemi derhal başlatılacaktır. Kusurlu ürünlerin geri istenmesi ya da istenmemesi firmamızın insiyatifindedir.

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İade ve değişimler konusunda daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, bizlere Whatsapp hattımız üzerinden, sitemizde bulunan İletişim sayfamızdaki form bölümünden ya da info@bipermax.com.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.